Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobiDesk 0.25 (all phones Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: MobiDesk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Rozmiar: 144 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 431

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MobiDesk 0.25 (all phones Windows Mobile) - Mobile

MobiDesk to nie wielka i łatwa w obsłudze aplikacja, która umożliwi nam korzystanie z sieci Stefan oraz Gadu-Gadu w zasadzie na poziomie podstawowym. Program można traktować niczym uproszczoną wersję komunikatora gadu-gadu, który będzie współpracował z większością telefonów dostępnych na rynku. Aplikacja automatycznie pobiera kontakty z serwera Gadu-Gadu, wyświetla emotoikony, potrafi wyszukiwać w katalogu publicznym a ponadto nieźle radzi sobie z obsługą sieci bezprzewodowych. Niestety istnieje także szereg wad związanych z programem MobiDesk i są to m.in. długi czas ładowania aplikacji, konieczność podświetlenia kontaktu aby zobaczyć jego opis oraz brak możliwości przesyłania plików czy zdjęć. Pozatym MobiDesk może z powodzeniem służyć jako podstawowy komunikator tekstowy dostępny na wszystkie platformy.

Poradnik instalacji Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Slick 0.62 (S60 3rd)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger 2.15 (Smartphone)

  IM+ All-in-One to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • fring 3.3 (UIQ3)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobiDesk 0.25 (all phones Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ