Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iSkoot 1.0 (WM) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: iSkoot
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2010
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 233

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iSkoot 1.0 (WM) - Mobile

           iSkoot to aplikacja, która umożliwia nawiązywanie połączeń za pośrednictwem sieci Skype wprost z telefonu komórkowego.

iSkoot jest rozwiązaniem prostym i skutecznym, program można traktować jako po prostu zewnętrznego klienta sieci Skype. Aplikacja jest dostępna w wielu wersjach. Opisywana tutaj wersja jest przeznaczona na systemy Windows Mobile. Producent programu iSkoot udostępnia go za free. Menu iSkoot nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu iSkoot użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii VoIP i komunikatory znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Morange 3.4.0 (S60 3rd)

  Morange to rozbudowana aplikacja, która pozwoli zamienić urządzenie mobilne w prawdziwe centrum rozrywki.

 • IM+ 4.1 JAVA

  IM+ to kolejna aplikacja napisana w języku JAVA z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.06 (Symbian OS S60 1st Edition)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iSkoot 1.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ