Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inspiro 1.0 - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Inspiro
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2010
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 8560

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Inspiro 1.0 - Mobile

Inspiro to komunikator na komórki stworzony z myślą o osobach poszukujących nowych znajomości. Przy pomocy technologii Bluetooth komunikator pozwala wyszukiwać osoby zalogowane do Inspiro i znajdujące się w pobliżu. Dzięki temu można szybko nawiązać nowe znajomości niekoniecznie wirtualne. Zastosowań takiej funkcji jest wiele – możesz znaleźć ciekawe towarzystwo na imprezie, do podróży, nauki czy oglądania filmu w kinie. Ponadto, Inspiro obsługuje komunikator internetowy Gadu-Gadu. Inspiro pozwala za darmo wysyłać SMSy do każdego w zasięgu swej sieci. Inspiro działa po polsku. Przekonaj się jak działa Inspiro – korzystaj za free.

Komunikator Inspiro jest częścią serwisu społecznościowego mającego za cel łączyć ludzi. W Inspiro download komunikatora nie jest pierwszym krokiem – jest nim założenie bezpłatnego konta w serwisie. Także poprzez serwis można szukać znajomych, dodawać zdjęcia i komentować je wspólnie. Podstawą przyciągnięcia uwagi nowych osób jest stworzenie ciekawego profilu użytkownika – należy wpisać kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach i życiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach korzystania z Inspiro oglądnij na pc praktyczne przewodniki wideo przedstawiające jak stawiać pierwsze kroki w tej sieci społecznościowej.  Najnowszy Inspiro do pobrania już teraz za free.

Licencja
Program Inspiro to freeware. Nie trzeba płacić ani grosza za jego używanie. Jedyne koszty jakie ponosi się w związku z jego używaniem to opłaty za transmisję danych pobierane przez twego operatora (na przykład gdy chcesz wysłać SMS do znajomego będącego poza siecią Inspiro). Wypróbuj Inspiro – ściągnij już teraz. Inspiro w wersji pl działa w stu procentach.

Download
Aby pobrać program program musisz przejść na stronę serwisu Inspiro.Po pierwsze, aby pobrać program musisz założyć konto w sieci Inspiro. Po drugie, strona Inspiro pomoże ci wybrać wersję programu odpowiednia dla twego modelu telefonu. Inspiro jest kompatybilne z ponad dwustoma modelami telefonów a jeśli twojej komórki nie ma na liście urządzeń można to szybko zgłosić a serwis doda odpowiednią wersję.

Zarejestruj się w serwisie Inspiro i pobierz komunikator za darmo. Jeśli szukasz komunikatorów podobnych do Inspiro, odwiedź dział Mobile.

Pobierz komunikator mobilny Inspiro 1.0. Jest to narzędzie do zawierania znajomości i  komunikacji przez Bluetooth za darmo. Inspiro działa po polsku. Download komunikatorów za free z pobierz.pl.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Gadu-Gadu Plus

  GG Plus to połączenie zalet komunikatora Gadu-Gadu z mobilnością jaką daje telefon komórkowy.

 • fring 3.3 (Symbian S60 2nd edition fp3)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • fring 3.2 (WM smartphone)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Inspiro 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ