Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IM+ for Skype 2.0 BETA (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Shape
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 631 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 2001

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IM+ for Skype 2.0 BETA (Pocket PC) - Mobile

IM+ dla Skype to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne. Ta konkretna wersja IM+ pod Winodws Mobile została zaprojektowana tak aby umożliwić współpracę z tylko tą wersją komunikatora Skype. Program umożliwia standardowo bezpłatną komunikację oraz swobodne rozmowy z użytkownikami Skype, co więcej za jego pomocą możemy przeprowadzać tanie rozmowy telefoniczne. Licencja IM+ nie jest free, program ponadto pozwala na przesyłanie plików, używanie emotoikon, ustawienie statusu, a wszystkie rozmowy zapisywane są w archiwum. IM+ w języku PL  nie jest osiągalny. IM+ download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.3b2317 (WM smartphone)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

 • IM+ 1.46 (S80)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • fring 3.3 (UIQ)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IM+ for Skype 2.0 BETA (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ