Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IM+ All-in-One Mobile Messenger 2.15 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Shape
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 474 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 298

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IM+ All-in-One Mobile Messenger 2.15 (Smartphone) - Mobile

IM+ All-in-One to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii komunikatorów na urządzenia przenośne. IM+ (użytkownicy często błędzie wpisują frazę Winodws Mobile) umożliwia współpracę z najpopularniejszymi sieciami takimi jak AIM, MSN, Yahoo!, ICQ, Jabber czy choćby Google Talk, dodatkowo tak wersja została wzbogacona o możliwość współpracy z Skype oraz Twitterem. Istotną zaletą aplikacji IM+ All-in-One o której warto powiedzieć to możliwość korzystania w jednym czasie z wielu serwisów na raz – a to dzięki istniejącym zakładkom pomiędzy, którymi możemy się szybko przełączać. Licencja IM+ nie jest free, program ponadto pozwala na przesyłanie plików, zdjęć, używanie emotoikon, ustawienie statusu, a wszystkie rozmowy zapisywane są w archiwum. IM+ w języku PL  nie jest osiągalny. IM+ All-in-One download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Pocket Blip 1.9.2 (WM)

  Pocket Blip na Windows Mobile to wydajna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na dostęp do serwisów mikroblogów Blip.pl. W Pocket Blip na urządzenia mobilne oprócz publikowania wiadomości możemy także umieszczać zdjęcia zrobione aparatem telefonu lub dodawać grafiki prosto z pamięci.

 • IM+ 2.2 (S90)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Slick 0.62 (S60 3rd)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IM+ All-in-One Mobile Messenger 2.15 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ