Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IM+ 2.15 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: SHAPE Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 596 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 209

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IM+ 2.15 (Smartphone) - Mobile

IM+ to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne. IM+ dla mobile umożliwia współpracę z najpopularniejszymi sieciami takimi jak AIM, MSN, Yahoo!, ICQ, Jabber czy choćby Google Talk. Istotną zaletą aplikacji IM+ o której warto powiedzieć to możliwość korzystania w jednym czasie z kilku serwisów na raz – a to dzięki istniejącym zakładkom pomiędzy, którymi możemy się szybko przełączać. Licencja IM+ nie jest free, program ponadto pozwala na przesyłanie plików, używanie emotoikon, ustawienie statusu, a wszystkie rozmowy zapisywane są w archiwum. IM+ w języku PL  nie jest osiągalny. IM+ download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Nimbuzz 1.0.1

  Nimbuzz to komunikator internetowy przeznaczony na telefony komórkowe i urządzenia przenośne.

 • Agile Messenger 3.88 (S60 2nd)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • Slick 0.67 (S60 3rd)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IM+ 2.15 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ