Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ICQ (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: ICQ
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 948

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ICQ (Pocket PC) - Mobile

Aplikacja ICQ pod Windows Mobile to wersja dość dobrze znanego i lubianego komunikatora ICQ teraz dla Pocket PC. Obecnie komunikatory mobilne cieszą się ogromną popularnością. Z reguły przesyła się dzięki nim krótkie wiadomości tekstowe, natomiast jedyną różnicą między pocztą mail a komunikatorem jest fakt, że możemy sprawdzić czy nasz rozmówca jest aktywny czy też nie.

Dzięki ICQ na telefon można się bez problemu porozumieć z przyjaciółmi i znajomymi, prowadzić długie rozmowy a samo korzystanie z programu jest bezpłatne. Zgadza się, aplikacja ICQ jest całkowicie za darmo a więc jedyne opłaty jakie nas czekają w związku z korzystaniem z tego komunikatora to po prostu opłata za połączenie. W przypadku standardowej wersji komunikatora ICQ po Polsku na PC mamy bardziej zaawansowane możliwości jak np. video rozmowa za pomocą kamery internetowej natomiast wersja mobilna została trochę okrojona jednak nadal pozwala w pełni korzystać z komunikacji tekstowej z innymi użytkownikami ICQ.

Komunikator ICQ dla mobile jest doskonałym rozwiązaniem dla internautów umożliwiającym w szybki, łatwy i bezpośredni sposób nawiązać kontakt z drugą osobą. ICQ za free  jest chyba jednym z najstarszych programów wśród komunikatorów internetowych (I seek you) - "szukam Cię". Fenomenalną ilość opcji w ICQ w wersji pl można także potraktować jako jego wadę. Jak się okazuje nie którzy internauci krytykują aplikację, sądząc, że jest za bardzo rozbudowana i w rzeczywistości nie używa się 90% jej możliwości. Aby Skorzystać z ICQ download kliknij pobierz poniżej a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • IM+ 4.09 (UIQ 3)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Morange 3.4.0 (S80)

  Morange to rozbudowana aplikacja, która pozwoli zamienić urządzenie mobilne w prawdziwe centrum rozrywki.

 • IM+ 7.11 (S60 3rd)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ICQ (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ