Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GGClone - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Krzysztof Mackojć
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 121 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 1661

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GGClone - Mobile

GGClone w wersji po Polsku to klient bardzo popularnego komunikatora Gadu-Gadu. GGClone jest aplikacją free napisaną przez autora Krzysztofa Mackojć. GGClone za darmo stanowi synonim znanego również programu Gadu-Gadu mobile i znajdziemy w nim bardzo dużo podobnych funkcji. To proste i praktyczne narzędzie jakim jest GGClone w wersji pl z pewnością nie zastąpi oryginalnego komunikatora na komputery PC, jednak z drugiej strony umożliwia nam mobilne pogawędki oraz prostotę działania. Program wymaga Microsoft .NET Compact Framework 1.0. Aby skorzystać z GGClone download kliknij pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI GGClone na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Użyj opcji GGClone pobierz na stronie.
Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • fring 3.36 (Windows Mobile)

  Aplikacja Fring zaprojektowana dla Windows Mobile jest jednym z komunikatorów umożliwiających realizowanie darmowych połączeń telefonicznych oraz używania chatów.

 • Slick for WM Smartphone

  Aplikacja Slick zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych jest kolejną z serii wielofunkcyjnych programów stanowiących komunikator np. na telefon.

 • Nokia Chat 1.0 Beta 1 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Chat to prosty komunikator mobilny przygotowany przez firmę Nokia na systemy Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GGClone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ