Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fring 3.36 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: fring
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 516 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 4469

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis fring 3.36 (Windows Mobile) - Mobile

Aplikacja Fring zaprojektowana dla Windows Mobile jest jednym z komunikatorów umożliwiających realizowanie darmowych połączeń telefonicznych oraz używania chatów. Fring który jest za darmo na pewno zainteresuje osoby, które lubią pozostaw w kontakcie niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. Fring po Polsku niestety nie jest dostępny jednak jest programem na tyle prostym, że brak PL menu nie powinno sprawić nikomu problemu. Program Fring na PC nie występuje. Główną zaletą Fring dla mobile jest możliwość łączenia się z użytkownikami korzystającymi z innych komunikatorów a więc na pewno: Skype, MSN Messanger, Google Talk, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo oraz AIM co powoduje, że aplikacja staje się niezwykle elastyczna względem potrzeb użytkownika. W Fring (dla Nokia - telefonów z symbianem nie dostępny) mamy również możliwość przesyłania plików multimedialnych. Fring za free jest aplikacją polecaną osobom, które posiadają nieograniczony dostęp do Internetu w telefonie. Skorzystaj z opcji fring download pl poniżej. Aby ściągnąć Fring użyj opcji pobierz dostępnej poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Fring(nie w PL) na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)


Istnieją dwie metody instalacji:
Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Dzięki opcji Fring download należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.
Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • IM+ for Skype 0.9 (Smartphone)

  Jest to mobilna wersja popularnego komunikatora umożliwiająca komunikację z innymi użytkownikami Skype.

 • Mobilne gadu-gadu 4.6.0 Java PL

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

 • Agile Messenger 3.81 (Pocket PC)

  Agile Messenger napisany pod platformy Windows Mobile to jeden z dość bogato wyposażonych komunikatorów mobilnych na rynku, który współpracuje m.in. z MSN, AIM, Yahoo!, ICQ oraz Google Talk.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: fring 3.36 (Windows Mobile) - Mobile



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ