Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fring 3.2 (WM smartphone) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: fring
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1390

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis fring 3.2 (WM smartphone) - Mobile

Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

Połączenie z internetem można uzyskać albo dzięki sieci Wi-Fi lub poprzez  GPRS, EDGE czy UMTS należy jednak pamiętać, że w tym 2 wypadku operator może pobierać opłaty za przesył danych.
Aplikacja poza wykonywaniem połączeń telefonicznych umożliwia kontakt z komunikatorami takimi jak Skype, MSN Messenger, ICQ, Google Talk, Twitter, AIM i Yahoo.
Za pośrednictwem programu można także wysyłać i odbierać różnego rodzaju pliki: audio, video, gry, zdjęcia itp.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger 5.3 (Pocket PC)

  IM+ All-in-One to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • IM+ 5.66 (S60 2nd)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Mobile Gadu-Gadu 3.3.3

  Mobilne Gadu-Gadu na systemy Symbian OS łączy w sobie zalety tradycyjnego komunikatora z wolnością, jaką daje telefon komórkowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: fring 3.2 (WM smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ