Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Agile Messenger 3.81 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Agile Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 763 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 412

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Agile Messenger 3.81 (Smartphone) - Mobile

Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).Poza obsługą wiadomości tekstowych pozwala na rozmowy głosowe i wideo oraz umożliwia wysyłanie zdjęć. Aplikacja obsługuje Unicode przez co nie ma problemów ze znakami narodowymi. Program posiada system zakładek, który umożliwia prowadzenie rozmów z wieloma osobami jednocześnie. Stan wszystkich rozmów jest zapisywany w archiwum.

Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Slick 0.42 (UIQ 2)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.

 • JaduGadu 0.0.9

  JaduGadu jest alternatywnym klientem popularnego komunikatora Gadu-Gadu, działającym w telefonach komórkowych obsługujących język Java (J2ME).

 • Agile Messenger 3.88 (UIQ 3)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Agile Messenger 3.81 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ