Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Agile Messenger 3.81 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Agile Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 767 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 427

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Agile Messenger 3.81 (Pocket PC) - Mobile

Agile Messenger napisany pod platformy Windows Mobile to jeden z dość bogato wyposażonych komunikatorów mobilnych na rynku, który współpracuje m.in. z MSN, AIM, Yahoo!, ICQ oraz Google Talk. Agile Messenger w języku PL choć nie dostępny oferuje szeroką gamę opcji nawet dla osób wymagających. Komunikator poza standardową obsługa wiadomości tekstowych pozwala prowadzić rozmowy głosowe oraz rozmowy wideo, nie zabrakło również możliwości przesyłania zdjęć. Co ciekawe aplikacja Agile Messenger na licencji freeware niestety nie dostępna obsługuje kodowanie Unicode a więc znika problem ze znakami międzynarodowymi. Agile Messenger download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Morange 3.4.0 (S60 1st)

  Morange to rozbudowana aplikacja, która pozwoli zamienić urządzenie mobilne w prawdziwe centrum rozrywki.

 • IM+ 7.11 (S60 3rd)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • iSkoot 1.0 (WM)

  iSkoot to aplikacja, która umożliwia nawiązywanie połączeń za pośrednictwem sieci Skype wprost z telefonu komórkowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Agile Messenger 3.81 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ