Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobileGadu 2.0.0.6067 (PocketPC) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: MobileGadu.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 10918

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MobileGadu 2.0.0.6067 (PocketPC) - Mobile

Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik. W MobileGadu na systemy mobile nie zabrakło takich opcji jak importowanie i eksportowanie kontaktów, wysyłanie wiadomości sms poprzez bramki. Gdybyśmy porównali program MobileGadu do wersji PC z standardowym Gadu-Gadu to okazuje się, że funkcjonalnie są bardzo podobne a jedyną różnicę stanowi interfejs komunikatora. W MobileGadu za darmo znajdziemy także zapis rozmów z archiwum, emotoikony, filtr wiadomości tylko od znajomych itp. Dzięki wykorzystaniu odbiornika GPS w telefonie, MobileGadu za free może wyświetlać w statusie nasze aktualne położenie. MobileGadu pobierz już teraz, korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe. MobileGadu download dostępne jest poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI MobileGadu 2.0.0.6067 (PocketPC) na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • ICQ (Pocket PC)

  Aplikacja ICQ pod Windows Mobile to wersja dość dobrze znanego i lubianego komunikatora ICQ teraz dla Pocket PC. Obecnie komunikatory mobilne cieszą się ogromną popularnością.

 • fring 3.36 (S60 1st)

  Fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

 • Agile Messenger 3.88 (S60 3rd)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • IM+ for Skype 0.9 (Smartphone)

  Jest to mobilna wersja popularnego komunikatora umożliwiająca komunikację z innymi użytkownikami Skype.

Inne informacje

mobilegadu to komunikator gadu gadu do prowadzenia rozmów internetowych. mobilegadu jest do ściągnięcia z www mobilegadu pl (mobilegadu pl). Jak każdy program jest w kilku wersjach i wciąż powstają nowe - mobilegadu 2, mobilegadu 2.0. mobilegadu działa na podobnej zasadzie jak gadu gadu, ale jest bezpłatne. mobilegadu pozwala wysyłać smsy, wysyłać i importować kontakty. Mobilegadu to bezpłatna alternatywa dla gadu gadu. mobilegadu archiwizuje rozmowy.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobileGadu 2.0.0.6067 (PocketPC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ