Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMSSendFrog 1.3.1 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Priusant, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 473 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 568

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMSSendFrog 1.3.1 (Pocket PC) - Mobile

Narzędzie SMSSendFrog stworzone dla platform Windows Mobile umożliwia w prosty i szybki sposób wysłanie tej samej treści wiadomości sms do wielu osób na raz. SMSSendFrog za free jak na razie nie jest osiągalny, producent Priusant Icn. daje możliwość bezpłatnego wypróbowania programu przez określoną ilość dni. Działanie samej aplikacji opiera się na tworzeniu grup odbiorców dzięki czemu nasza wiadomość trafi do wszystkich numerów wybranych z listy. Jak się okazuje SMSSendFrog w języku PL nie jest osiągalna. Aplikacja współpracuje z programem Outlook Express.  Aby skorzystać z SMSSendFrog download kliknij pobierz poniżej a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • WebSMS: o2 Connector 1.6.4

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • Message Mirror 1.0 S60 3rd edition

  Message Mirror to praktyczna aplikacja, która dba o backup naszych wiadomości nawet gdy zostaną one usunięte ze skrzynki odbiorczej. Program działa w tle archiwizując każdą odebraną wiadomość we własnej pamięci.

 • T.99 (S60v1)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • SMS Spam Manager 1.04 (S60 3rd)

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.

 • SMS Reports Eraser 1.0 (WM)

  SMS Reports Eraser jest mała aplikacją, która uaktywniona w systemie jest odpowiedzialna za utrzymywanie czystości w skrzynce raportów wysłanych wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMSSendFrog 1.3.1 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ