Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Reports Eraser 1.0 (WM) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: JGUI
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2010
Rozmiar: 200 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SMS Reports Eraser 1.0 (WM) - Mobile

         SMS Reports Eraser jest mała aplikacją, która uaktywniona w systemie jest odpowiedzialna za utrzymywanie czystości w skrzynce raportów wysłanych wiadomości. 

Użytkownik może określić jak długo mają być zachowane raporty i ustalić konkretny czas po którym program SMS Reports Eraser jest automatycznie usuwa. Program świetny do utrzymania porządku w telefonie. Menu SMS Reports Eraser nie jest po Polsku. Natomiast producent udostępnia SMS Reports Eraser całkowicie za free.

Aby wypróbować możliwości aplikacji SMS Reports Eraser kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Best SpamKiller 1.00 S60v1

  Best SpamKiller jak sama nazwa wskazuje to filtr antyspamowy, który pozwoli znacznie ograniczyć ilość niechcianych sms’ów.

 • WebSMS: freenet Connector 1.2

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • Fake Messages 055 S60v3

  Fake Messages to program do wysyłania fałszywych wiadomości SMS.

 • SMS Timer 1.0 (S60 1st)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • FlashIt! 1.0 (WM 5/6)

  FlashIt to malutka aplikacja pozwalająca na wysłanie dwóch rodzajów nie codziennych wiadomości sms. Jedna to klasa 0, która wyświetla się bezpośrednio na ekranie odbiorcy natomiast druga do flash, który po otwarciu miga.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Reports Eraser 1.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ