Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Exporter Smartphone 1.02 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: TNTSoft Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 91 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 213

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Exporter Smartphone 1.02 - Mobile

           SMS Exporter na systemy Windows Mobile pozwala na archiwizowanie wiadomości sms.

Aplikacja pozwala na eksportowanie wiadomości sms do plików tekstowych. Program zajmuje bardzo nie wiele miejsca i nie znacznie obciąża system, jest mały i wygodny w użyciu. Niestety producent udostępnił tylko wersję Trial, w której możemy wyeksportować maksymalnie po 5 wiadomości z każdego folderu. Jeżeli po wypróbowaniu aplikacji będziesz chciał korzystać z SMS Exporter za free należy wykupić licencję. Narzędzie SMS Exporter nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji SMS Exporter kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • SwirlyMMs 1.2

  SwirlyMMs 1.2 to aplikacja służąca do wysyłania MMS z Iphonów.

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian S80)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.

 • SMS Anywhere Ultra for S60 2nd Edition 1.10

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • T.99 (S60v2)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • SMSSendFrog 1.3.1 (Pocket PC)

  Narzędzie SMSSendFrog stworzone dla platform Windows Mobile umożliwia w prosty i szybki sposób wysłanie tej samej treści wiadomości sms do wielu osób na raz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Exporter Smartphone 1.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ