Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS-Chat 1.1 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1474

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis SMS-Chat 1.1 - Mobile

Aplikacja SMS-Chat napisana pod systemy Windows Mobile jest to program do masowego wysyłania sms. Ten prosty w użyciu i niewielki program do wysyłania sms jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień wysyłają mnóstwo wiadomości tekstowych. Dzięki SMS-Chat niestety po Polsku nie osiągalnemu, nie musimy zastanawiać się i szukać konkretnej wiadomości sms w skrzynce ponieważ aplikacja ma możliwość porządkowania i sortowania wiadomości z podziałem na chaty z  wybranymi osobami.

Ten nie zwykle oryginalny program do wysyłania smsów wprowadza kilka innowacyjnych pomysłów, które sprawiają że redagowanie i wysyłanie wiadomości staje się jeszcze łatwiejsze. SMS-Chat stworzony jako program do pisania sms wzbogacono o takie opcje jak np. wysyłanie do wielu osób na raz lub przesyłanie wiadomości dalej. Należy pamiętać, że ten program do wysyłania sms w pełni współpracuje z serii iWindowsMobile.com jak np. Goodwin. Ponadto w SMS-Chat odnajdziemy szczegółowe informacje na temat tego z kim smsujemy. Program podaje datę otrzymania konkretnej wiadomości, obsługuje linki internetowe, pozwala używać emotoikon a także wyświetla numer telefonu z prefiksem pod wybraną osobą na liście.

Nasuwa się pytanie czy SMS-Chat jest za free? Niestety Producent VITO Technology nie sprawił nam takiej niespodzianki, aplikacja może zostać pobrana poniżej i używana na licencji Shareware. Mimo tego gorąco polecamy wypróbowanie tej nie typowej aplikacji – aby skorzystać z SMS-Chat download należy kliknąć pobierz poniżej a wtedy plik instalacyjny programu znajdzie się bezpośrednio na twoim komputerze.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • WebSMS: smspilot.ru Connector 1.3

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • Best MessageStorer version 1.02 UIQ3

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Forwarder S60v2 2.21

  SMS Forwarder jest programem służącym do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • Sms2Email 1.00

  Sms2Email pozwala wysyłać wiadomości SMS na pocztę e-mail.

 • SMS Exporter Smartphone 1.02

  SMS Exporter na systemy Windows Mobile pozwala na archiwizowanie wiadomości sms.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS-Chat 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ