Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashIt! 1.0 (WM 5/6) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: oldSAP
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 250 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 346

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashIt! 1.0 (WM 5/6) - Mobile

               FlashIt to malutka aplikacja pozwalająca na wysłanie dwóch rodzajów nie codziennych wiadomości sms. Jedna to klasa 0, która wyświetla się bezpośrednio na ekranie odbiorcy natomiast druga do flash, który po otwarciu miga.

Aplikacja może okazać się przydatna kiedy nasz odbiorca często zapomina odczytać wiadomości, które zalegają mu w skrzynce - dzięki wysłaniu sms w klasie 0, z pewnością wiadomość zostanie odczytana. FlashIt jest całkowicie za free. Menu aplikacji FlashIt po Polsku nie występuje.

Aby skorzystać z programu FlashIt użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii SMS / MMS / Fax znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy


Podobne SMS / MMS / Fax

 • T.99 (UIQv3)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • T99 (UIQv3)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.

 • WebSMS: Werbelokal Connector 1.2

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • WebSMS: o2 Connector 1.6.4

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • Best MessageStorer version 1.03 S60 3rd edition

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashIt! 1.0 (WM 5/6) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ