Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skyfire 0.85 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Skyfire Labs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 571 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 12168

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skyfire 0.85 - Mobile

Skyfire to wielofunkcyjna przeglądarka na telefon, która powinna zaspokoić potrzeby osób o wysokich wymaganiach. Aplikacja Skyfire jako przeglądarka dla mobile jest jak na razie mało znana i nie wiele osób zapewne o tym narzędniu cokolwiek słyszało. Generalnie na rynku obecnie istnieją 2 wersje Skyfire mobile browser, pod system symbian oraz prezentowana tutaj na platformę Windows Mobile. Skyfire to przeglądarka na komórkę, która swoją budową przypomina trochę połączenie popularnej opery mobile z typowym i oryginalnym do bólu Internetem Explorerem.

Jak się okazuje Skyfire która po Polsku nie jest dostępna, zdecydowanie polecana jest użytkownikom, którzy w swoich urządzeniach przenośnych posiadają ekran dotykowy bowiem układ przycisków oraz tryb pełnoekranowy jest pomyślany konkretnie pod tego typu wyświetlacze. Dobrą wiadomością dla użytkowników jest z pewnością to że przeglądarka Skyfire udostępniona została za darmo. Aby ściągnąć przeglądarkę Skyfire możesz użyć opcji pobierz na stronie producenta. Aplikację można także bezpośrednio ściągnąć u nas korzystając z opcji  Skyfire download poniżej. Zarówno tutaj jak i na stronie producenta przeglądarka Skyfire jest całkowicie free.

Kompatybilne modele (Skyfire bez PL):
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Skyfire na urządzeniu z systemem Windows Mobile:


Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Pocket Demotywatory 2.10

  Demotywatory to stały element krajobrazu polskiego internetu. Rzesze internautów zaczynają dzień od sprawdzenia najnowszych demotów a najlepsze obrazki krążą w mailach i gwarantują chwilę relaksu w czasie pracy lub nauki.

 • Dolphin Browser™ HD 6.1.0

  Dolphin Browser HD to jedna z najpopularniejszych obecnie przeglądarek na systemy Android. Jest kontynuacją wzbogaconą o nowe funkcje poprzedniej wersji przeglądarki Dolphin Browser.

 • Skyfire 0.61.0.6746 (Windows Mobile 5/6)

  Skyfire to przeglądarka na komórke, która powinna zaspokoić potrzeby osób o wysokich wymaganiach. Aplikacja Skyfire na telefon jest jak na razie mało znana i nie wiele osób zapewne o tym narzędziu cokolwiek słyszało.

 • Minuet Browser PPC 3.1.4

  Aplikacja Minuet Browser zaprojektowana pod platformy Windows Mobile jest całkowicie nie zależna i funkcjonalną przeglądarką internetową dla naszych urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skyfire 0.85 - Mobile

dodał: 798563420 , 19.01.2009

jakobrać

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ