Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skyfire 0.61.0.6746 (Windows Mobile 5/6) - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Skyfire Labs, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 467 kB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 6377

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skyfire 0.61.0.6746 (Windows Mobile 5/6) - Mobile

Skyfire to przeglądarka na komórke, która powinna zaspokoić potrzeby osób o wysokich wymaganiach. Aplikacja Skyfire na telefon jest jak na razie mało znana i nie wiele osób zapewne o tym narzędziu cokolwiek słyszało. Generalnie na rynku obecnie istnieją 2 wersje Skyfire dla mobile - pod system symbian oraz prezentowana tutaj na platformę Windows Mobile. Program swoją budową przypomina trochę połączenie popularnej Opery mobile z typowym i oryginalnym do bólu Internetem Explorerem.

Jak się okazuje Skyfire która po Polsku nie jest dostępna, zdecydowanie polecana jest użytkownikom, którzy w swoich urządzeniach przenośnych posiadają ekran dotykowy bowiem układ przycisków oraz tryb pełnoekranowy jest pomyślany konkretnie pod tego typu wyświetlacze. Dobrą wiadomością dla użytkowników jest z pewnością to że przeglądarka Skyfire udostępniona została free. Aby ściągnąć przeglądarkę Skyfire możesz użyć opcji pobierz na stronie producenta. Aplikację można także bezpośrednio ściągnąć u nas korzystając z opcji  Skyfire download poniżej. Zarówno tutaj jak i na stronie producenta przeglądarka Skyfire jest całkowicie free.

Głównymi zaletami aplikacji o jakich na pewno warto wspomnieć to szybkość działania i funkcjonalność. Skyfire nie ucina zawartości stron internetowych jak to ma często miejsce w innych tego typu narzędziach, nie zależnie czy strona napisana jest w prostym HTMLU czy też w oparciu o efekty graficzne flash elementy te poprawnie zostają wyświetlone na ekranie urządzenia przenośnego. Fakt, że Skyfire w języku PL nie jest dostępny nie powinien odstraszyć wielu użytkowników, ponieważ aplikacje łatwo się obsługuje a jej interfejs jest intuicyjny. Aby skorzystać z Skyfire download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Mozilla Fennec (Minimo) 1.0 alpha 2 dla WM

  Mozilla Fennec jest wersją pre-alpha popularnej na całym świecie przeglądarki internetowej zaprojektowanej przez firmę Firefox na systemy Windows Mobile.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC – 8.60

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Skyfire S60v3

  Skyfire to wszechstronna i bardzo sprawnie działająca przeglądarka na telefony komórkowe. Program doskonale sobie radzi z wyświetlaniem zarówno prostych stron HTML jak i skomplikowanych i zbudowanych z wykorzystaniem nowych technologi np. Flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skyfire 0.61.0.6746 (Windows Mobile 5/6) - Mobile

dodał: ~Mateusz , 09.01.2010

Nie da się tego zainstalować (spakowane kilka plików ale zero instrukcji), tragedia,

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ