Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ShoZu 1.7.65 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: ShoZu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: nieznany
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 527

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ShoZu 1.7.65 - Mobile

          Aplikacja ShoZu działa na Windows Mobile i umożliwia dostęp do najpopularniejszych serwisów takich jak YouTube, facebook, flickr, Blogger, Picasa itp.

Dzięki ShoZu na urządzenia mobilne mamy nie tylko możliwość korzystania z powyższych serwisów poprzez np. oglądanie filmów na youtube czy zdjęć na picasa. Program ShoZu na telefon pozwala także wysyłać zdjęcia czy filmy nakręcone na telefonie, dodawać tagi, komentować zdjęcia czy pliki wideo. Za pomocą aplikacji ShoZu na mobile możemy także korzystać z kanałów RSS. Dzięki temu, że ShoZu portable jest w wersji JAVA pasuje na większość popularnych modeli obsługujących ten język. Producent programu zdecydował się udostępnić ShoZu za free. A więc, już teraz możesz pobrać i używać aplikację ShoZu w trybie pełna wersja bez żadnych ograniczeń.

Menu programu ShoZu niestety po Polsku nie jest dostępne.
Aby skorzystać z aplikacji ShoZu kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Przeglądarki WWW/WAP znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
Wszystkie telefony obsługujące JAVA.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Miren Browser 1.2

  Miren Browser to stosunkowo nowa i intuicyjna przeglądarka na platformy Android. Rozbudowane funkcje oraz wygodna obsługa pozwalają jeszcze lepiej poruszać się po rozmaitych stronach internetowych w telefonie.

 • Mozilla Fennec (Minimo) 1.0 alpha 2 dla WM

  Mozilla Fennec jest wersją pre-alpha popularnej na całym świecie przeglądarki internetowej zaprojektowanej przez firmę Firefox na systemy Windows Mobile.

 • NetFront for S60 3.21

  NetFront to przeglądarka internetowa zaprojektowana dla Symbian Series 60.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ShoZu 1.7.65 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ