Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Demotywatory 2.10 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Jakub Florczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 1280

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pocket Demotywatory 2.10 - Mobile

Demotywatory to stały element krajobrazu polskiego internetu. Rzesze internautów zaczynają dzień od sprawdzenia najnowszych demotów a najlepsze obrazki krążą w mailach i gwarantują chwilę relaksu w czasie pracy lub nauki. Nic dziwnego, że demoty doczekały się specjalnej aplikacji na komórki, dzięki czemu możesz mieć stały dostęp do swojej ulubionej strony i zabawnych obrazków. Wypróbuj Pocket Demotywatory 2.10. Pobierz jeśli masz urządzenie z Windows Mobile Pocket PC 6.x. Pocket Demotywatory to aplikacja całkowicie darmowa, dzieło Jakuba Florczyka, autora znanego PocketBlipa.

Pocket Demotywatory to klient popularnego serwisu Demotywatory.pl na platformę Windows Mobile. Pocket Demotywatory przeprowadza download demotów z pierwszej strony serwisu Demotywatory.pl. Po ściągnięciu nowej porcji demotów na ekranie widzimy listę postów. Każdy link można otworzyć aby obejrzeć obrazek dokładnie. Zdjęcie można powiększyć lub  pomniejszyć albo dopasować do ekranu telefonu. Program pozwala zrobić automatyczny zoom tekstu komentującego obrazek.

Chcesz się podzielić demotem z przyjaciółmi? Nic prostszego -  post można zapisać w pamięci telefonu oraz wysłać go MMS-em lub e-mailem. Pobierz Pocket Demotywatory za darmo na swój telefon już teraz klikając zielony przycisk pod tekstem. Pocket Demotywatory 2.10, najnowszy z serii, posiada opcję stronicowania, podgląd głównej poczekalni i true demotów, usunięto natomiast automatyczne odświeżanie. Oczywiście Pocket Demotywatory posiada menu pl. Pobierz za darmo jeśli masz urządzenie z Windows Mobile Pocket PC 6.x.

Licencja
Pocket Demotywatory to darmowy program, rozpowszechniany na licencji freeware. Nie są pobierane za niego żadne opłaty.

Wymagania systemowe
Pocket Demotywatory 2.10 działa na Windows Mobile Pocket PC 6.0 i 6.1. Aby aplikacja Pocket Demotywatory działała poprawnie należy zainstalować .NET Compact Framework 3.5. Znajdziesz ja tutaj: "microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=E3821449-3C6B-42F1-9FD9-0041345B338".

System operacyjny komputera nie ma znaczenia w przypadku Pocket Demotywatory. Pobierz instalkę aplikacji Pocket Demotywatory na Linux czy Mac OS X. Można także pobrać plik instalacyjny Pocket Demotywatory na Vista, XP, czy Windows 7.

Ściągnij Pocket Demotywatory za free już teraz i zapewnij sobie najnowsze demoty na komórce zaraz po publikacji. Szukasz aplikacji na inne systemy? Najnowsze aplikacje na telefony komórkowe znajdziesz w dziale Mobile.


Podobne Przeglądarki WWW / WAP


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Demotywatory 2.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ