Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mobile Windows Mobile 5 Pocket PC – 8.60 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC
Liczba pobrań: 3413

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Opera Mobile Windows Mobile 5 Pocket PC – 8.60 - Mobile

Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych. Za pomocą Opera Mobile po Polsku akurat w tej wersji nie osiągalnej, możemy przeglądać strony internetowe jak na zwykłym, domowym komputerze. Z funkcji w Opera Mobile o jakich warto powiedzieć to m.in. przeglądanie stron w trybie poziomym lub pionowym, możliwość przeglądania w oparciu o mechanizm nowych kart (jak w firefox), możliwość ustawienia serwera Proxy. Licencja aplikacji Opera Mobile nie jest freeware, co oznacza że producent jedynie umożliwia pobranie wersji próbnej. Aby skorzystać z Opera Mobile download wystarczy ,że klikniesz pobierz poniżej.


Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.00

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC – 8.60

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Minuet Browser Symbian OS 3.1.4

  Minuet Browser to przeglądarka internetowa stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych.

 • Firefox Mobile (Fennec) 6.0 Beta 1

  Mozilla Fennec jest wersją mobilną popularnej na całym świecie przeglądarki internetowej zaprojektowanej przez firmę Mozilla Foundation teraz na systemy Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mobile Windows Mobile 5 Pocket PC – 8.60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ