Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mobile (Windows Mobile 5/6 PPC, Professional, Classic) 8.65 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.36 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 4490

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Opera Mobile (Windows Mobile 5/6 PPC, Professional, Classic) 8.65 - Mobile

Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych. Za pomocą Opera Mobile po Polsku akurat w tej wersji nie osiągalnej, możemy przeglądać strony internetowe jak na zwykłym, domowym komputerze. Z funkcji w Opera Mobile o jakich warto powiedzieć to m.in. przeglądanie stron w trybie poziomym lub pionowym, możliwość przeglądania w oparciu o mechanizm nowych kart (jak w firefox), możliwość ustawienia serwera Proxy. Licencja aplikacji Opera Mobile nie jest freeware, co oznacza że producent jedynie umożliwia pobranie wersji próbnej. Aby skorzystać z Opera Mobile download wystarczy ,że klikniesz pobierz poniżej.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Minuet Browser PPC 3.1.4

  Aplikacja Minuet Browser zaprojektowana pod platformy Windows Mobile jest całkowicie nie zależna i funkcjonalną przeglądarką internetową dla naszych urządzeń mobilnych.

 • Skyfire 0.85

  Skyfire to wielofunkcyjna przeglądarka na telefon, która powinna zaspokoić potrzeby osób o wysokich wymaganiach. Aplikacja Skyfire jako przeglądarka dla mobile jest jak na razie mało znana i nie wiele osób zapewne o tym narzędniu cokolwiek słyszało.

 • ShoZu 1.7.65

  Aplikacja ShoZu działa na Windows Mobile i umożliwia dostęp do najpopularniejszych serwisów takich jak YouTube, facebook, flickr, Blogger, Picasa itp.

 • Maxthon Browser for Android 2.2

  Maxthon Browser to kolejna przeglądarka internetowa, która została stworzona w oparciu o silnik Trident, ten sam który napędza Internet Explorera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mobile (Windows Mobile 5/6 PPC, Professional, Classic) 8.65 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ