Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.65 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.38 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 1093

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.65 - Mobile

Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych. Za pomocą Opera Mobile po Polsku akurat w tej wersji nie osiągalnej, możemy przeglądać strony internetowe jak na zwykłym, domowym komputerze. Z funkcji w Opera Mobile o jakich warto powiedzieć to m.in. przeglądanie stron w trybie poziomym lub pionowym, możliwość przeglądania w oparciu o mechanizm nowych kart (jak w firefox), możliwość ustawienia serwera Proxy. Licencja aplikacji Opera Mobile nie jest freeware, co oznacza że producent jedynie umożliwia pobranie wersji próbnej. Aby skorzystać z Opera Mobile download wystarczy ,że klikniesz pobierz poniżej.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Bitstream Bolt 1.04 beta 3 (Java)

  Bitstream Bolt reprezentuje nową, doskonała i szybką przeglądarkę na telefony komórkowe obsługujące język JAVA Midp 2.0.

 • Opera Mini 4.1

  Opera Mini to mobilna wersja popularnej przeglądarki przystosowana do obsługi na telefonach komórkowych.

 • Miren Browser 1.2

  Miren Browser to stosunkowo nowa i intuicyjna przeglądarka na platformy Android. Rozbudowane funkcje oraz wygodna obsługa pozwalają jeszcze lepiej poruszać się po rozmaitych stronach internetowych w telefonie.

 • NetFront for S60 3.21

  NetFront to przeglądarka internetowa zaprojektowana dla Symbian Series 60.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.65 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ