Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC – 8.60 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 6.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 1084

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC – 8.60 - Mobile

Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych. Za pomocą Opera Mobile po Polsku akurat w tej wersji nie osiągalnej, możemy przeglądać strony internetowe jak na zwykłym, domowym komputerze. Z funkcji w Opera Mobile o jakich warto powiedzieć to m.in. przeglądanie stron w trybie poziomym lub pionowym, możliwość przeglądania w oparciu o mechanizm nowych kart (jak w firefox), możliwość ustawienia serwera Proxy. Licencja aplikacji Opera Mobile nie jest freeware, co oznacza że producent jedynie umożliwia pobranie wersji próbnej. Aby skorzystać z Opera Mobile download wystarczy ,że klikniesz pobierz poniżej.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Symella v1.40 S60 3rd edition

  Symella to aplikacja na telefony pracujące pod kontrolą systemu Symbian trzeciej edycji, służąca do wyszukiwania i pobierania plików za pośrednictwem sieci p2p. Ten prosty program może z powodzeniem zastąpić niegdyś popularną aplikację eMule na systemy Windows, ponieważ jest intuicyjny i szybki.

 • Opera Mobile (Symbian S60 3rd) 8.65

  Opera Mobile to jedna z najlepszych przeglądarek internetowych stworzonych na potrzeb urządzeń mobilnych.

 • Pocket Demotywatory 2.10

  Demotywatory to stały element krajobrazu polskiego internetu. Rzesze internautów zaczynają dzień od sprawdzenia najnowszych demotów a najlepsze obrazki krążą w mailach i gwarantują chwilę relaksu w czasie pracy lub nauki.

 • Skyfire S60 5th edition

  Skyfire to wszechstronna i bardzo sprawnie działająca przeglądarka na telefony komórkowe. Program doskonale sobie radzi z wyświetlaniem zarówno prostych stron HTML jak i skomplikowanych i zbudowanych z wykorzystaniem nowych technologi np. Flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC – 8.60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ