Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mobile 8.65 for Windows Mobile 2003 Pocket PC - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.36 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1243

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Opera Mobile 8.65 for Windows Mobile 2003 Pocket PC - Mobile

Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych. Za pomocą Opera Mobile po Polsku akurat w tej wersji nie osiągalnej, możemy przeglądać strony internetowe jak na zwykłym, domowym komputerze. Z funkcji w Opera Mobile o jakich warto powiedzieć to m.in. przeglądanie stron w trybie poziomym lub pionowym, możliwość przeglądania w oparciu o mechanizm nowych kart (jak w firefox), możliwość ustawienia serwera Proxy. Licencja aplikacji Opera Mobile nie jest freeware, co oznacza że producent jedynie umożliwia pobranie wersji próbnej. Aby skorzystać z Opera Mobile download wystarczy ,że klikniesz pobierz poniżej.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Opera Mobile (Symbian S60 3rd) 8.65

  Opera Mobile to jedna z najlepszych przeglądarek internetowych stworzonych na potrzeb urządzeń mobilnych.

 • Bitstream Bolt 1.04 beta 3 (Java)

  Bitstream Bolt reprezentuje nową, doskonała i szybką przeglądarkę na telefony komórkowe obsługujące język JAVA Midp 2.0.

 • Maxthon Browser for Android 2.2

  Maxthon Browser to kolejna przeglądarka internetowa, która została stworzona w oparciu o silnik Trident, ten sam który napędza Internet Explorera.

 • Opera Mobile 10.1 (Symbian S60)

  Opera Mobile to przeglądarka na komórkę. Opera Mobile 10 przeznaczona jest dla smatrfonów wyposażonych w system Symbian S60.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mobile 8.65 for Windows Mobile 2003 Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ