Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mini 5 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
Rozmiar: 993 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 3004

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera Mini 5 Windows Mobile - Mobile

               Opera Mini mobile to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych. Warunkiem działania programu Opera Mini 5 jest posiadanie Windows Mobile. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na telefon jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

Kiedy użytkownik wybiera w przeglądarce dany adres, Opera mini na urządzenia mobilne łączy się z serwerem, który dostosowuje strony do wyświetlania na ekranie telefonu. Dodatkowo strony przesyłane z serwera są kompresowane (nawet do 90%), co znacznie ułatwia ich ładowanie na telefonie oraz zmniejsza ilość pobieranych danych. Transmisja jest szyfrowana algorytmem RC4 wyposażonym w klucz 256-bitowy. Dodatkowo istnieje możliwość synchronizacji zakładek między Opera Mini portable a Operą zainstalowaną w komputerze lub między dwoma Operami używanymi w telefonie.

Opera Mini jako pełna wersja zapewnia szybkie ładowanie stron internetowych, sprawne wyszukiwanie tekstu na stronie oraz oglądanie filmów z serwisu youtube.com i inne. Przeglądarka Opera Mini jest dostępna po Polsku. W dodatku producent udostępnił aplikację Opera Mini całkowicie za free. Już teraz możesz pobrać przeglądarkę Opera Mini używając download i za darmo ściągając plik instalacyjny wprost na twój komputer bądź telefon. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi nowościami w kategorii Przeglądarki WWW/WAP.

-----------------
Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
-------------------


PORADNIK INSTALACJI:


KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. 


Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.


Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.


Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.


Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.


Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mini 5 Windows Mobile - Mobile

dodał: bartek32414 , 01.03.2012

fajna\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ