Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Fennec (Minimo) 1.0 alpha 2 dla WM - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Mozilla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 9.1MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 4028

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mozilla Fennec (Minimo) 1.0 alpha 2 dla WM - Mobile

                Mozilla Fennec jest wersją pre-alpha popularnej na całym świecie przeglądarki internetowej zaprojektowanej przez firmę Firefox na systemy Windows Mobile.

Aplikacja jest cenioną i znaną przeglądarką o doskonałych parametrach wyposażoną we wsparcie dla standardów webowych Javascript, AJAX. Dodatkowo w Mozilli znajdziemy także obsługę kanałów RSS, zabezpieczeń TLS, SSL3 - ponadto w programie podobnie jak w wersji dla Windows na PC można instalować rozmaite rozszerzenia i wtyczki. Menu programu Mozilla Fennec nie jest po Polsku. Aplikacja Mozilla Fennec jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z Mozilla Fennec uzyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Przeglądarki WWW/WAP znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne aplikacje na Windows Mobile.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Opera Mobile 10.1 (Symbian S60)

  Opera Mobile to przeglądarka na komórkę. Opera Mobile 10 przeznaczona jest dla smatrfonów wyposażonych w system Symbian S60.

 • Opera Mini 5 Windows Mobile

  Opera Mini mobile to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych. Warunkiem działania programu Opera Mini 5 jest posiadanie Windows Mobile. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na telefon jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Opera Mobile (Symbian S60 2nd) 8.65

  Opera Mobile to jedna z najlepszych przeglądarek internetowych stworzonych na potrzeb urządzeń mobilnych.

 • Opera Mobile 11.1

  Opera Mobile to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mobile na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Fennec (Minimo) 1.0 alpha 2 dla WM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ