Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Minuet Browser PPC 3.1.4 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: TriPrince Technology Co.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.42 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 1021

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Minuet Browser PPC 3.1.4 - Mobile

Aplikacja Minuet Browser zaprojektowana pod platformy Windows Mobile jest całkowicie nie zależna i funkcjonalną przeglądarką internetową dla naszych urządzeń mobilnych. Minuet Browser  PPC w języku PL niestety nie dostępna jest świetnym  pomysłem dla osób, które szukają nowych rozwiązań w dziedzinie przeglądania Internetu na urządzeniach mobilnych. Minuet Browser oferuje szereg przydatnych opcji, które czynią ją elastyczną i dobrze dopasowaną do potrzeb użytkownika, m.in. znajdziemy ustawienia czcionek i skórek, ustawienia pobierania plików itp. Licencja Minuet Browser PPC to niestety nie freeware, producent umożliwia 10 dniowe przetestowanie programu. Minuet Browser PPC download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Mozilla Fennec (Minimo) 1.0 alpha 2 dla WM

  Mozilla Fennec jest wersją pre-alpha popularnej na całym świecie przeglądarki internetowej zaprojektowanej przez firmę Firefox na systemy Windows Mobile.

 • Skyfire 0.85

  Skyfire to wielofunkcyjna przeglądarka na telefon, która powinna zaspokoić potrzeby osób o wysokich wymaganiach. Aplikacja Skyfire jako przeglądarka dla mobile jest jak na razie mało znana i nie wiele osób zapewne o tym narzędniu cokolwiek słyszało.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC – 8.60

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Business Calendar 1.1.6.0

  Business Calendar to alternatywna wersja zwykłego kalendarza jakiego znajdziemy w systemie Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Minuet Browser PPC 3.1.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ