Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Minimo 0.2 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Mozilla Foundation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 6357

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Minimo 0.2 (Windows Mobile) - Mobile

Aplikacja o nazwie Minimo stworzona na systemy Windows Mobile to przeglądarka mobilna oparta na rozwiązaniach zaczerpniętych z popularnego Firefoxa. Z uwagi na fakt, że Minimo jest przeglądarka na komórkę autorstwa Mozilla - potężnego konkurenta na rynku, możemy się spodziewać, że podobnie jak jej odpowiednik na PC zdobędzie szybko zaufanie wielu użytkowników urządzeń przenośnych.

Minimo jako przeglądarka dla mobile potrafi obsługiwać najnowsze i popularne technologie jakie są obecnie wykorzystywane podczas konstruowania stron internetowych a mowa tutaj m.in. o JavaScritp, Ajax itp. W Minimo mobile browser znajdziemy także obsługę kanałów szyfrowania SSL3 oraz TSL. Co więcej Minimo jako przeglądarka na nasz telefon pozwala także korzystać z kanałów RSS oraz przeróżnych wtyczek, dodatków np. widety, które zdecydowanie podnoszą funkcjonalność i sprawność działania całej aplikacji.

Program Minimo puki co po Polsku nie jest dostępny. Jednak mimo tego, że Minimo w języku PL nie występuje trzeba pamiętać, że aplikacja jest całkowicie darmowa a producent nie nakłada żadnych ograniczeń. Aby skorzystać z Minimo download kliknij pobierz poniżej. Możesz także odwiedzić stronę producenta Minimo i użyć pobierz.  Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Minimo 0.2 (Windows Mobile) na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Opera Mobile 10.1 (Symbian S60)

  Opera Mobile to przeglądarka na komórkę. Opera Mobile 10 przeznaczona jest dla smatrfonów wyposażonych w system Symbian S60.

 • Opera Mini 4.2

  Download Opera Mini 4.2 na komórkę za free. Serfuj szybciej na telefonie z Opera Mini 4.2 po polsku. Pobierz już teraz za darmo.

 • Opera Mobile 8.65 (S60 1st)

  Opera Mobile to jedna z najlepszych przeglądarek internetowych stworzonych na potrzeb urządzeń mobilnych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Minimo 0.2 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ