Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinMobile Torrent 2.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: WinMobile
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 395 KB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 811

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis WinMobile Torrent 2.1 - Mobile

          WinMobile Torrent to ciekawa propozycja dla osób przyzwyczajonych do regularnego ściągania plików poprzez popularne torrenty. Dzięki tej aplikacji stworzonej na systemy Windows Mobile, pobieranie ulubionych utworów muzycznych, filmów czy programów może odbywa się wprost na Pocket PC.

Obsługa tego programu nie powinna sprawić żadnych trudności. Jest to jeden z  pierwszych tego rodzaju klientów na platformę Windows Mobile. Aplikacja pokazuje dokładne statystyki, danych pobranych i wysłanych, umożliwia ustalanie limitów zarówno na download jak i upload. W WinMobile Torrent nie zabrakło również informacji na temat ilości seedów oraz peerów. Opisywana wersja to Shareware, dlatego jeżeli chcesz korzystać z WinMobile Torrent za free należy wykupić niezbędną licencję. WinMobile Torrent nie jest po Polsku, jednak wystarczy wskazać konkretny torrent a aplikacja automatycznie zacznie pobierać plik. Aby ściągnąć WinMobile Torrent użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Komunikacja i Internet znajdziesz także inne programy do obsługi internetu. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Facebook 1.0

  Facebook to chyba najpotężniejszy i najpopularniejszy portal społecznościowy skupiający ludzi z całego świata. Autorem serwisu jest były student, który miał na celu stworzyć prostą stronę, która ułatwiała by kontakty między ludźmi w akademikach, rozkwit z początku nie pozornego portalu przerósł jego najśmielsze oczekiwania i wyobrażenia.

 • NewsCopier for Symbian 2.0

  NewsCopier to funkcjonalny czytnik kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.

 • tTorrent Lite 0.7.2

  tTorrent Lite to aplikacja na platformy Android umożliwiająca pobieranie obszernych plików z sieci w oparciu o pliki torrent.

 • pRSSreader 1.3.4

  Narzędzie pRSSreader za darmo w wersji na systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem aby być ciągle na bieżąco z najnowszymi informacjami przy użyciu naszych Pocket PC.

 • TypePad Mobile Symbian Series 60

  Ciekawa aplikacja powiązana z Blogiem prowadzonym w serwisie TypePad. Umożliwia ona aktualizację bloga za pomocą urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinMobile Torrent 2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ