Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VoicesFTP 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 25 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 306

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VoicesFTP 1.0 - Mobile


Narzędzie VoicesFTP napisane pod Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików dźwiękowych wprost na serwer FTP. VoicesFTP jest za free a stworzony został przez znanego nam już programistę Vincenta Collure. Aplikacja z pewnością znajdzie zastosowanie wśród osób, które widzą potrzebę wysyłania z Pocket PC na serwery FTP plików takich jak nagrania audio. W VoicesFTP mamy możliwość wyboru nagrania znajdującego się w pamięci telefonu bądź na karcie pamięci. VoicesFTP w języku PL jak na razie nie jest osiągalny. Aby pobrać aplikację możesz skorzystać z VoicesFTP download znajdującej się poniżej.

Podobne Pozostałe

 • HeadLine RSS Reader 1.2.6 (S60 2nd)

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS.

 • Spb Online 1.1

  Zestawienie usług online zawierające TV, radio, nowości, pogodę, gry online i katalog połączone w jedną aplikację optymalizowaną specjalnie dla smartfonów.

 • tTorrent Lite 0.7.2

  tTorrent Lite to aplikacja na platformy Android umożliwiająca pobieranie obszernych plików z sieci w oparciu o pliki torrent.

 • SmartGet 2.50

  SmartGet to przydatna aplikacja umożliwiająca pobieranie plików z Internetu.

 • Mobile FTP Client 1.1.6.1 (WM)

  Mobile FTP Client to nie wielki program służący do transferu plików wprost z urządzenia przenośnego na serwer FTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VoicesFTP 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ