Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TypePad Mobile Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Six Apart Ltd
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 163

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TypePad Mobile Windows Mobile - Mobile

Prowadzenie pamiętników na stronach internetowych tzw. Blogów przez coraz większą rzeszę użytkowników stało się w ostatnim czasie modne i popularne. Dziś każdy z nas może założyć swój własny Blog w postaci strony internetowej. Aplikacja TypePad Mobile została stworzona na systemy operacyjne Windows Mobile właśnie w celu umożliwienia nam, użytkownikom urządzeń przenośnych prowadzenie oraz aktualizację własnego Bloga powiązanego z serwisem TypePad. TypePad Mobile za free nie jest dostępna, Producent umożliwia pobranie 14 dniowej wersji Trial po uprzedniej rejestracji na stronie. TypePad Mobile w języku PL niestety nie jest osiągalna. Aby skorzystać z TypePad Mobile download i wypróbować jego możliwości wystarczy, że klikniesz pobierz poniżej.

Podobne Pozostałe

 • VoicesFTP 1.0

  Narzędzie VoicesFTP napisane pod Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików dźwiękowych wprost na serwer FTP.

 • InventoryFTP 1.0

  Aplikacja InventoryFTP zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie typowy propozycja programu stworzona przez wspomnianego już wielokrotnie programistę Vincenta Collura’e.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP1)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • TypePad Mobile Symbian Series 60

  Ciekawa aplikacja powiązana z Blogiem prowadzonym w serwisie TypePad. Umożliwia ona aktualizację bloga za pomocą urządzenia mobilnego.

 • HeadLine RSS NewsReader for S60v3 1.2.6

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS. Doskonałe narzędzie pozwalające mieć dostęp do najnowszych interesujących nas informacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TypePad Mobile Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ