Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Insight 1.5.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 257

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spb Insight 1.5.1 - Mobile


Aplikacja Spb Insight zaprojektowana pod Windows Mobile to propozycja dla osób, które lubią  być na bieżąco jeżeli chodzi o newsy z kraju czy ze świata. Program służy do prostego pobierania i czytania wiadomości w oparciu o kanały RSS/Atom. Jak się okazuje dzięki Spb Insight, który w PL niestety nie jest jeszcze dostępny,  pobierzemy nie tylko same nagłówki wiadomości ale kompletne artykuły zawierające zdjęcia. Takie rozwiązanie umożliwia nam czytanie takich artykułów bez konieczności aktywnego połączenia a więc w trybie offline. Licencja Spb Insight to nie freeware, możemy wypróbować program przez określony okres czasu. Spb Insight download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne Pozostałe

 • MobyExplorer 3.1

  MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.

 • NewsCopier for Smartphone 2.0

  Wersja NewsCopier jest aplikacją stworzoną zarówno pod systemy Windows Mobile jak i systemy Symbian OS. Tutaj możesz pobrać NewsCopier w wersji na Windows Mobile.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP1)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • Touchticker 0.42.10 beta (S60 3rd)

  Touchticker to aplikacja przydatna dla osób korzystających z grup dyskusyjnych oraz kanałów RSS.

 • STQ 3.0.0.3

  STQ dla mobile to aplikacja stworzona przez firmę Magnifoca Inc służąca do śledzenia akcji na giełdzie. Jeżeli pasjonujesz sie giełdą i całym ruchem na niej a do tego na co dzień używasz urządzenia z systemem operacyjnym Windows Mobile to program STQ jest stworzony z myślą o Tobie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Insight 1.5.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ