Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SkyBook 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Magnifoca Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 1090

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SkyBook 1.0 - Mobile

Aplikacja SkyBook dawniej znana jako Snap2Face stworzona w wersji dla Windows Mobile stanowi rozwiązanie pozwalające na stała i nie przerwaną komunikację ze naszymi znajomymi z portalu facebook nawet w podróży. SkyBook dostępna free, pozwala m.in. na ustawienie statusu, wyświetlanie informacji o profilach znajomych oraz ich opisów, wysyłanie oraz odbieranie powiadomień, powiadomienia o wszelkich akcjach naszych znajomych, wysyłanie i odbieranie wiadomości, przeglądanie galerii i zdjęć ale również możliwość załadowania zdjęć zrobionych aparatem wprost z naszego telefonu i wiele innych. SkyBook w wersji PL niestety nie występuje. Aby skorzystać z SkyBook download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Pozostałe

 • TypePad Mobile Windows Mobile

  Prowadzenie pamiętników na stronach internetowych tzw. Blogów przez coraz większą rzeszę użytkowników stało się w ostatnim czasie modne i popularne.

 • MobyExplorer 3.1

  MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.

 • RSSManager 1.0.0

  RSSManager to darmowa aplikacja do pobierania wiadomości z kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP1)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • VoicesFTP 1.0

  Narzędzie VoicesFTP napisane pod Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików dźwiękowych wprost na serwer FTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SkyBook 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ