Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pRSSreader 1.3.4 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: David Andrs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 581 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Professional
Liczba pobrań: 212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis pRSSreader 1.3.4 - Mobile

Narzędzie pRSSreader za darmo w wersji na systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem aby być ciągle na bieżąco z najnowszymi informacjami przy użyciu naszych Pocket PC. Aplikacja pozwala na pobieranie najnowszych newsów w oparciu o źródła takie jak RSS/RDF. Dodatkowo program zachowuje w pamięci archiwum wiadomości abyśmy później mieli możliwość ich łatwego odnalezienia i odczytania w trybie offline. pRSSreader w języku PL niestety nie jest osiągalna. Ponadto aplikacja na ekranie głównym pokazuje nowe oraz nieprzeczytane wątki. Aby skorzystać z pRSSreader download kliknij pobierz poniżej a wtedy plik instalacyjny aplikacji znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition)

  SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent.

 • Ping 1.0 (S60 3rd)

  Ping to niewielka, ale użyteczna aplikacja do sprawdzania opóźnień między użytkownikiem, a zdalnym hostem.

 • RSSManager 1.0.0

  RSSManager to darmowa aplikacja do pobierania wiadomości z kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.

 • PuTTY 1.5 beta 1 (Symbian S80)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • HeadLine RSS Reader 1.2.6 (S60 2nd)

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: pRSSreader 1.3.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ