Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PicturesFTPs 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 26 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 135

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PicturesFTPs 1.0 - Mobile

PicturesFTPs stworzona na platformy Windows Mobile to kolejna nie wielka i praktyczna aplikacja napisana przez znanego nam autora Vincena Collura’e. PicturesFTPs jest prosty klientem FTP, który pozwoli nam na automatyczne umieszczanie plików multimedialnych na serwerze. Mechanizm działania aplikacji PicturesFTPs, która jest za darmo to tworzenie a następnie wybieranie folderów w których będziemy przechowywać zdjęcia oraz pliki wideo. PicturesFTPs następnie wyśle wszystkie przez nas wskazane pliki na wybrany serwer FTP. Trzeba pamiętać, że PicturesFTPs który po Polsku nie jest dostępny do poprawnego działania wymaga obecności w systemie pliku BeanDLL.dll oraz bibliotek Visual Basic. PicturesFTPs download udostępniamy poniżej, wystarczy, że klikniesz pobierz.

Podobne Pozostałe

 • PuTTY 1.0 (UIQ3)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • FolderFTPs 1.0

  Narzędzie FolderFTPs napisane pod systemy Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików z telefonu wprost na serwer.

 • Spb Online 1.1

  Zestawienie usług online zawierające TV, radio, nowości, pogodę, gry online i katalog połączone w jedną aplikację optymalizowaną specjalnie dla smartfonów.

 • MobyExplorer 3.1

  MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.

 • FileFTPs 1.0

  Narzędzie FileFTPs napisane pod Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików z telefonu wprost na serwer. FileFTPs jest za free a stworzony został przez znanego nam już programistę Vincenta Collure.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PicturesFTPs 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ