Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NewsCopier for Smartphone 2.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: MaximumSoft Corp.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 112 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 184

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NewsCopier for Smartphone 2.0 - Mobile

Wersja NewsCopier jest aplikacją stworzoną zarówno pod systemy Windows Mobile jak i systemy Symbian OS. Tutaj możesz pobrać NewsCopier w wersji na Windows Mobile. NewsCopier w języku PL niestety nie występuje wcale. Narzędzie służy do przeglądania najnowszych informacji na temat pogody, sportu, rynku oraz najnowszych newsów z dziedziny rozrywki na twoim urządzeniu przenośnym. Program korzysta z internetowych serwisów informacyjnych i za każdym razem kiedy otrzyma sygnał o nowych newsach przy pomocy połączenia Wi-Fi lub WAP pobiera nowe informacje wprost na twój telefon. NewsCopier za free nie jest dostępny, producent umożliwia 15 dniowe przetestowanie programu. Aplikacja działa w oparciu o zakładki RSS. Aby skorzystać z NewsCopier download kliknij pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Exposure 1.0 (iPhone)

  Exposure to aplikacja pozwalająca na korzystanie w prosty sposób z Flickr - internetowego serwisu ze zdjęciami.

 • Network Counter (Android) 1.3

  Network Counter jest bogato wyposażonym analizatorem do monitorowania ruchu sieciowego na systemy Android. Program wyświetla statystyki osobno dla połączeń realizowanych w oparciu o WiFi oraz osobno dla połączeń mobilnych.

 • Transdroid 1.0.0

  Transdroid to świetna aplikacja na systemy Android dla tych, którzy chcieliby także mieć możliwość używania swojego telefonu jako serwera do pobierania plików z sieci.

 • Touchticker 0.42.10 beta (S60 3rd)

  Touchticker to aplikacja przydatna dla osób korzystających z grup dyskusyjnych oraz kanałów RSS.

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NewsCopier for Smartphone 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ