Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NewsCopier for PocketPC 2.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: MaximumSoft Corp.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 237 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional
Liczba pobrań: 180

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NewsCopier for PocketPC 2.0 - Mobile

Wersja NewsCopier jest aplikacją stworzoną zarówno pod systemy Windows Mobile jak i systemy Symbian OS. Tutaj możesz pobrać NewsCopier w wersji na Windows Mobile. NewsCopier w języku PL niestety nie występuje wcale. Narzędzie służy do przeglądania najnowszych informacji na temat pogody, sportu, rynku oraz najnowszych newsów z dziedziny rozrywki na twoim urządzeniu przenośnym. Program korzysta z internetowych serwisów informacyjnych i za każdym razem kiedy otrzyma sygnał o nowych newsach przy pomocy połączenia Wi-Fi lub WAP pobiera nowe informacje wprost na twój telefon. NewsCopier za free nie jest dostępny, producent umożliwia 15 dniowe przetestowanie programu. Aplikacja działa w oparciu o zakładki RSS. Aby skorzystać z NewsCopier download kliknij pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP2)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • SmartGet 3.00

  SmartGet to przydatna aplikacja umożliwiająca pobieranie plików z Internetu. Program jest przeznaczony dla telefonów z systemem Symbian OS S60 3rd Edition.

 • SkyBook 1.0

  SkyBook 1.0 (wcześniej znany jako Snap2Face) to kolejny program umożliwiający dostęp do serwisu Facebook.

 • Mocha Telnet Lite 1.1 (iPhone)

  Mocha Telnet Lite to aplikacja umożliwiająca łączenie iPhona z serwerami telnet na komputerach PC lub MacOSX.

 • FTP Client 4.1

  FTP Client to program do wysyłania i pobierania plików z serwerów FTP dla urządzeń z systemem Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NewsCopier for PocketPC 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ