Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobile FTP Client 1.1.6.1 (WM) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: TheXSoft.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 90 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 285

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobile FTP Client 1.1.6.1 (WM) - Mobile

                Mobile FTP Client to nie wielki program służący do transferu plików wprost z urządzenia przenośnego na serwer FTP.

Program ma możliwość obsługiwania połączeń aktywnych jak i pasywnych. W Mobile FTP Client znajdziemy także funkcję zapamiętywania haseł oraz automatycznej aktualizacji. Narzędzie jest o tyle skuteczne, że automatycznie kojarzy ustawienia pod wymagania serwera FTP. Szczególnie przydatny program dla osób często archiwizujących dokumenty i pliki na zewnętrznych serwerach. Menu programu Mobile FTP Client nie jest po Polsku. Aplikacja Mobile FTP Client jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z Mobile FTP Client użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Komunikacja i Internet - Pozostałe znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Pozostałe

 • FTP Client 4.1

  FTP Client to program do wysyłania i pobierania plików z serwerów FTP dla urządzeń z systemem Windows Mobile.

 • PuTTY 1.5 beta 1 (Symbian S80)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • SkyBook 1.0

  SkyBook 1.0 (wcześniej znany jako Snap2Face) to kolejny program umożliwiający dostęp do serwisu Facebook.

 • VoicesFTP 1.0

  Narzędzie VoicesFTP napisane pod Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików dźwiękowych wprost na serwer FTP.

 • S60NewsReader 1.02.03 (S60 3rd)

  S60NewsReader to czytnik kanałów RSS dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobile FTP Client 1.1.6.1 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ