Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Macromedia Flash Player 7 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Adobe
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 14706

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Macromedia Flash Player 7 - Mobile

Macromedia Flash Player zaprojektowana specjalnie na platformy Windows Mobile jest wtyczką, która pozwala nam na odtwarzanie plików flash zarówno w przeglądarkach jak i poza nimi w systemie. Dzięki takiej wersji Adobe Flash Player możemy w Inernet Explorer wyświetlić zawartości stron i prezentacji, które dotychczasowo były dla nas nie dostępne. Mobilna wersja Macromedia Flash Player w języku PL niestety nie dostępna,  jest odpowiednikiem popularnej wersji na PC bez której ciężko się obyć. Adobe Flash Player download można znaleźć na stronie producenta. Jeżeli na swoim Pocket PC często przeglądasz strony internetowe owa wtyczka może okazać się wręcz niezbędna. Macromedia Flash Player download udostępniamy również poniżej, wystarczy że klikniesz pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • IP Book 2.6

  IP Book to bardzo praktyczna aplikacja na platformy Android z pomocą której odczytasz adres IP lokalny oraz publiczny aktywnego połączenia sieciowego.

 • RSSManager 1.0.0

  RSSManager to darmowa aplikacja do pobierania wiadomości z kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.

 • FileFTPs 1.0

  Narzędzie FileFTPs napisane pod Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików z telefonu wprost na serwer. FileFTPs jest za free a stworzony został przez znanego nam już programistę Vincenta Collure.

 • FTP Client 4.1

  FTP Client to program do wysyłania i pobierania plików z serwerów FTP dla urządzeń z systemem Windows Mobile.

 • Google Search

  Google Search jest małą i prostą aplikacją, a raczej dodatkiem na system Windows Mobile, która na ekranie Today pokazuje małe okno służące do wpisywania fraz do wyszukiwania w popularnej wyszukiwarce google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Macromedia Flash Player 7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ