Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InventoryFTP 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 68 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InventoryFTP 1.0 - Mobile

Aplikacja InventoryFTP zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie typowy propozycja programu stworzona przez wspomnianego już wielokrotnie programistę Vincenta Collura’e. Aplikacja InventoryFTP jest za free a jej zastosowaniem mogą zainteresować się osoby planujące zarządzać produktami w sklepie internetowym. InventoryFTP umożliwia tworzenie plików w postaci HTML a następnie umieszczaniu ich w odrębnych kategoriach. Dzięki wbudowanemu klientowi FTP pliki można sprawnie i szybko przesyłać na serwer. Niestety InventoryFTP w języku PL nie jest osiągalny. Aby skorzystać z InventoryFTP download wystarczy kliknąć pobierz poniżej a wtedy plik instalacyjny aplikacji znajdzie się na twoim komputerze. Program do poprawnego działania wymaga obecności w systemie pliku BeanDDL.dll oraz bibliotek Visual Basic.

Podobne Pozostałe

 • NewsCopier for Symbian 2.0

  NewsCopier to funkcjonalny czytnik kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.

 • Google Search

  Google Search jest małą i prostą aplikacją, a raczej dodatkiem na system Windows Mobile, która na ekranie Today pokazuje małe okno służące do wpisywania fraz do wyszukiwania w popularnej wyszukiwarce google.

 • Spb Wireless Monitor 3.0

  Spb Wireless Monitor to aplikacja do monitorowania naszego połączenia z Internetem.

 • PicturesFTPs 1.0

  PicturesFTPs stworzona na platformy Windows Mobile to kolejna nie wielka i praktyczna aplikacja napisana przez znanego nam autora Vincena Collura’e.

 • FTP Client 4.1

  FTP Client to program do wysyłania i pobierania plików z serwerów FTP dla urządzeń z systemem Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InventoryFTP 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ