Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Search - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 301 KB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 855

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Search - Mobile

        Google Search jest małą i prostą aplikacją, a raczej dodatkiem na system Windows Mobile, która na ekranie Today pokazuje małe okno służące do wpisywania fraz do wyszukiwania w popularnej wyszukiwarce google.

Jak się okazuje najpopularniejsza wyszukiwarka teraz moze byc dostepna na ekranie todaya twojego telefonu. Bez zbędnego uruchamiania przeglądarki i wpisywania adresu google możesz w szybki sposób wyszukać to co cię interesuje. Wystarczy, że połączenie z internetem będzie aktywne i już można wyszukiwać. Google Search jest całkowicie za free. Menu aplikacji Google Search nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz pobrać Google Search użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także obejrzeć inne programy w kat. Komunikacja i Internet.

Podobne Pozostałe

 • Macromedia Flash Player 7

  Macromedia Flash Player to wtyczka do przeglądarki Pocket IE pozwalająca odtwarzać pliki Flash.

 • AutoShare 1.0

  AutoShare to program który umożliwi ci w prosty i wygodny sposób udostępniać zawartości takie jak artykuły, linki, zdjęcia oraz filmy video znajdujące się na stronach internetowych.

 • PuTTY 1.5 beta 1 (Symbian S60 3rd edition)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • tTorrent Lite 0.7.2

  tTorrent Lite to aplikacja na platformy Android umożliwiająca pobieranie obszernych plików z sieci w oparciu o pliki torrent.

 • EpDetect Beta WM

  EpDetect na Windows Mobile to aplikacja o wysokim poziomie wrażliwości na wszelkie drgania i ruch wywoływane przez człowieka. Program EpDetect na urządzenia mobilne został stworzony dla ludzi chorujących na Epilepsje (Padaczkę).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Search - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ