Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FTP Client 4.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: PortaPlus
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 550 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 937

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FTP Client 4.1 - Mobile

Aplikacja FTP Client pod systemy mobile jest znakomitym klientem FTP łączącym w sobie funkcje zarządzania plikami w Windows Mobile. Za pomocą tego narzędzia swobodnie możemy przeciągać interesujące nas pliki do okna w którym następuje przesyłanie na serwer FTP. FTP Client w języku PL na chwilę obecną nie jest dostępny, jednak jego prosta obsługa sprawia, że to nie powinno nikomu sprawić problemu. Program wyposażono w takie funkcje jak zmiana uprawnień dostępu do plików, wyszukiwarka na serwerze FTP oraz ogólną możliwość zarządzania plikami czyli usuwanie, zmiana nazw, pobieranie, wycinanie, wklejanie itp. Aplikacja FTP Client nie jest free, producent pozwala wypróbować program przez dany okres czasu. Aby go przetestować skorzystaj z FTP Client download klikając pobierz poniżej.

Podobne Pozostałe

 • Spb Online 1.1

  Zestawienie usług online zawierające TV, radio, nowości, pogodę, gry online i katalog połączone w jedną aplikację optymalizowaną specjalnie dla smartfonów.

 • DynDNS 1.2.2

  Program DynDNS umożliwia stworzenie odpowiedniej domeny a następnie przypisanie jej do adresu IP telefonu znajdującego się w sieci.

 • BlueFTP 1.0

  BlueFTP to niewielka aplikacja do kopiowania danych pomiędzy dwoma urządzeniami.

 • PuTTY 1.4 beta 1 (Symbian S60 second edition)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • Exposure 1.0 (iPhone)

  Exposure to aplikacja pozwalająca na korzystanie w prosty sposób z Flickr - internetowego serwisu ze zdjęciami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FTP Client 4.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ