Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Friend Mobilizer (Windows Mobile 6 lub nowsza) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: FaceOff Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 297

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Friend Mobilizer (Windows Mobile 6 lub nowsza) - Mobile

Aplikacja Friend Mobilizer w tej wersji stworzona dla systemów Windows Mobile jest doskonałą propozycją dla osób korzystających z popularnego serwisu społecznościowego Facebook. Dzięki Friend Mobilizer w języku PL na chwilę obecną jeszcze nie osiągalnym będziemy mogli swobodnie logować się, przeglądać profile znajomych, umieszczać wiadomości, przeglądać galerie i zdjęcia, czytać i wysyłać wiadomości prywatne, akceptować zaproszenia i wiele innych a to wszystko z poziomu naszego urządzenia przenośnego.  Friend Mobilizer to nie freeware, producent umożliwia bezpłatne przetestowanie aplikacji przez określony czas. Friend Mobilizer download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny programu znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Exposure 1.0 (iPhone)

  Exposure to aplikacja pozwalająca na korzystanie w prosty sposób z Flickr - internetowego serwisu ze zdjęciami.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP2)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • Spb Online 1.1

  Zestawienie usług online zawierające TV, radio, nowości, pogodę, gry online i katalog połączone w jedną aplikację optymalizowaną specjalnie dla smartfonów.

 • iRibbit Plus 2.0 (iPhone)

  iRibbit Plus pozwala na korzystnie z serwisu eBay za pośrednictwem iPhona.

 • SIC! FTP 1.0

  SIC! FTP to prosty klient FTP dla telefonów komórkowych z systemem Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Friend Mobilizer (Windows Mobile 6 lub nowsza) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ