Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Friend Mobilizer (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: FaceOff Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 203

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Friend Mobilizer (Smartphone) - Mobile

Aplikacja Friend Mobilizer w tej wersji stworzona dla systemów Windows Mobile jest doskonałą propozycją dla osób korzystających z popularnego serwisu społecznościowego Facebook. Dzięki Friend Mobilizer w języku PL na chwilę obecną jeszcze nie osiągalnym będziemy mogli swobodnie logować się, przeglądać profile znajomych, umieszczać wiadomości, przeglądać galerie i zdjęcia, czytać i wysyłać wiadomości prywatne, akceptować zaproszenia i wiele innych a to wszystko z poziomu naszego urządzenia przenośnego.  Friend Mobilizer to nie freeware, producent umożliwia bezpłatne przetestowanie aplikacji przez określony czas. Friend Mobilizer download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny programu znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • TypePad Mobile Windows Mobile

  Prowadzenie pamiętników na stronach internetowych tzw. Blogów przez coraz większą rzeszę użytkowników stało się w ostatnim czasie modne i popularne.

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP2)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • Google Search

  Google Search jest małą i prostą aplikacją, a raczej dodatkiem na system Windows Mobile, która na ekranie Today pokazuje małe okno służące do wpisywania fraz do wyszukiwania w popularnej wyszukiwarce google.

 • PuTTY S90 1.4 beta 1

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Friend Mobilizer (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ