Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FolderFTPs 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 19 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 164

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FolderFTPs 1.0 - Mobile

Narzędzie FolderFTPs napisane pod systemy Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików z telefonu wprost na serwer. FolderFTPs jest za darmo a stworzony został przez znanego nam już programistę Vincenta Collure. Aplikacja z pewnością znajdzie zastosowanie wśród osób, które widzą potrzebę wysyłania z Pocket PC na serwery FTP plików takich jak zdjęcia, filmy czy spakowane archiwa. W FolderFTPs za free mamy możliwość wyboru pliku znajdującego się w pamięci RAM bądź na karcie pamięci. FolderFTPs po Polsku jak na razie nie jest osiągalny. Aby pobrać aplikację możesz skorzystać z FolderFTPs download znajdującej się poniżej.

Podobne Pozostałe

 • InventoryFTP 1.0

  Aplikacja InventoryFTP zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie typowy propozycja programu stworzona przez wspomnianego już wielokrotnie programistę Vincenta Collura’e.

 • SymTorrent 1.41 (Symbian S60 5th edition)

  SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent.

 • Spb Wireless Monitor 3.0

  Spb Wireless Monitor to aplikacja do monitorowania naszego połączenia z Internetem.

 • FreeTimeBox 1.03 (S60 3rd)

  FreeTimeBox pozwala na synchronizację czasu przez Internet.

 • Macromedia Flash Player 7

  Macromedia Flash Player to wtyczka do przeglądarki Pocket IE pozwalająca odtwarzać pliki Flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FolderFTPs 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ