Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Facebook 1.0.0.7 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 872 KB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 4346

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Facebook 1.0.0.7 - Mobile

Facebook to największy na świecie serwis społecznościowy, łączący ludzi z najdalszych zakątków świata. Na rynku już od dłuższego czasu można znaleźć różne aplikacje umożliwiające dostęp do prywatnego konta w Facebooku z telefonu użytkownika. Jedną z ciekawszych tego typu propozycji jest program firmy Microsoft - Facebook 1.0.0.7. Ta darmowa aplikacja dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Mobile udostępnia opcję edycji swojego profilu, wysyłania wiadomości do swoich przyjaciół i innych uzytkowników oraz umieszczania zdjęć z telefonu prosto w serwisie Facebook. Dzięki tej prostej aplikacji z każdego miejsca i w każdej chwili będziemy mieć dostep do swojego prywatnego konta w serwisie. Facebook 1.0.0.7 można pobrac za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Pozostałe

 • HeadLine RSS NewsReader for S60 1.2.6

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS. Doskonałe narzędzie pozwalające mieć dostęp do najnowszych interesujących nas informacji.

 • tTorrent Lite 0.7.2

  tTorrent Lite to aplikacja na platformy Android umożliwiająca pobieranie obszernych plików z sieci w oparciu o pliki torrent.

 • DynDNS 1.2.2

  Program DynDNS umożliwia stworzenie odpowiedniej domeny a następnie przypisanie jej do adresu IP telefonu znajdującego się w sieci.

 • SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition)

  SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent.

 • MobyExplorer 3.1

  MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Facebook 1.0.0.7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ