Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Facebook 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2009
Rozmiar: 871 KB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 8555

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Facebook 1.0 - Mobile

Facebook to chyba najpotężniejszy i najpopularniejszy portal społecznościowy skupiający ludzi z całego świata. Autorem serwisu jest były student, który miał na celu stworzyć prostą stronę, która ułatwiała by kontakty między ludźmi w akademikach, rozkwit z początku nie pozornego portalu przerósł jego najśmielsze oczekiwania i wyobrażenia. Polskim odpowiednikiem facebooka możemy być chociażby nasza-klasa. Prezentowana tutaj aplikacja pod nazwą Facebook została stworzona na telefon przez zespół z Microsoftu.

Jak się okazuje w ostatnim czasie powstaje mnóstwo serwisów społecznościowych skupiających ludzi zatem nie dziwi fakt, że powstają także programy mobilne umożliwiające dostęp do tych serwisów z telefonu. Jedną z takich aplikacji jest właśnie Facebook na komórce. Facebook na komorke pozwala na łatwe logowanie się do naszego konta, edycję profilu, wysyłanie i odbieranie wiadomości.

W Facebook w telefonie nie zapomniano również o możliwości odbierania i wysyłania przeróżnych powiadomień oraz przeglądania profili, galerii, zdjęć naszych znajomych. Warto nadmienić, że Facebook dla mobile jest całkowicie free a więc z programu możemy korzystać do woli i bez żadnych ograniczeń. Niestety Facebook mobile w języku PL nie jest osiągalny. Podsumowując Facebook w komórce to nowe rozwiązanie pozwalające na kontakt z naszymi znajomymi gdziekolwiek o każdej porze. Aby skorzystać z Facebookd mobile download kliknij pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750


PORADNIK INSTALACJI Facebook mobile program na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Pozostałe

 • WinMobile Torrent 2.1

  WinMobile Torrent to ciekawa propozycja dla osób przyzwyczajonych do regularnego ściągania plików poprzez popularne torrenty. Dzięki tej aplikacji stworzonej na systemy Windows Mobile, pobieranie ulubionych utworów muzycznych, filmów czy programów może odbywa się wprost na Pocket PC.

 • SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition)

  SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent.

 • PuTTY 1.4 beta 1 (Symbian S60 first edition)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • Touchticker 0.42.10 beta (S60 3rd)

  Touchticker to aplikacja przydatna dla osób korzystających z grup dyskusyjnych oraz kanałów RSS.

 • STQ 3.0.0.3

  STQ dla mobile to aplikacja stworzona przez firmę Magnifoca Inc służąca do śledzenia akcji na giełdzie. Jeżeli pasjonujesz sie giełdą i całym ruchem na niej a do tego na co dzień używasz urządzenia z systemem operacyjnym Windows Mobile to program STQ jest stworzony z myślą o Tobie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Facebook 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ